Wersje językowe: wersja polska wersja angielska wersja niemiecka

O Firmie

Dziś Gemipap Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na polskim rynku, specjalizującą się w usługowym cięciu papieru i kartonu o różnych gramaturach.

Wieloletnia obecności na rynku pozwoliła nam wypracować system wyjątkowej dbałości o klienta oraz zdobyć unikalne doświadczenie. Staramy się, aby nasz serwis w coraz większym stopniu zaspokajał zmieniające się potrzeby naszych klientów. Obsługa na wysokim poziomie sprawia, że nasza oferta jest konkurencyjna nie tylko na terenie całej Polski, ale również konkuruje na arenie międzynarodowej.

W ostatnich latach dokonaliśmy wielu inwestycji, mających na celu unowocześnienie ciągu technologicznego obróbki papieru. Oddany do użytku nowoczesny magazyn, pozwolił na uporządkowanie ciągu technologicznego przekrawaczy poprzecznych oraz zapewnił naszym klientom pełną obsługę magazynowo – logistyczną.

Zasadniczą cechą wyróżniającą nas spośród innych firm o podobnym profilu działalności jest to, że oferujemy tylko i wyłącznie usługę cięcia na powierzonym nam materiale.

Dzięki posiadaniu jednych z najnowocześniejszych w Polsce przekrawaczy poprzecznych mamy możliwość dostosowania się w trybie ekspresowym do indywidualnych potrzeb klientów.

Gemipap
Projekt: Skygroup | Realizacja: Infomat