O nas

Firma Gemipap Sp. z o.o. powstała w roku 1992.

Jesteśmy rodzinną firmą. Przywiązujemy wagę do miłej atmosfery pracy oraz partnerskich relacji z naszymi kontrahentami. Dzięki temu dajemy poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizacji.

Oferujemy usługę cięcia i przewijania papieru oraz kartonu. Na przestrzeni lat dokonaliśmy wielu inwestycji, mających na celu unowocześnienie ciągu technologicznego.

I tak, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy usługę przewijania folii, papieru oraz cięcie materiałów papiero-podobnych. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku europejskim. Poprzez profesjonalne doradztwo i szybkie terminy realizacji oferujemy naszym partnerom usługi najwyższej jakości, stając się kluczem do ich sukcesu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz stałą wykwalifikowaną kadrę. 
W efekcie słyniemy z jakości, którą potwierdza rynek. Gwarantujemy precyzyjnie i kompleksowe wykonanie przez nas usług dając Państwu możliwość rozwoju oraz poszerzenia swojej oferty.

Naszym ogromnym atutem jest posiadanie własnej stolarni, dlatego też gwarantujemy naszym klientom opakowanie uszyte na miarę, minimalizując przy tym czas oczekiwania na realizację zlecenia.

  • cięcie papieru
  • Firma Gemipap szybko dokładnie indywidualnie

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Przewijanie papieru z roli na rolę

Przewijanie

Profesjonalne przewijanie z roli na rolę z jednoczesnym rozcinaniem wzdłużnym papieru, kartonu, folii oraz materiałów papiero-podobnych.

Czytaj więcej
Arkuszowanie papieru

Arkuszowanie

Możliwość cięcia z roli na arkusz oraz z arkusza na arkusz. Tniemy z minimalnym ścinkiem gwarantując najwyższą jakość oraz idealny kąt arkusza.

Czytaj więcej
Przygotowywanie, pakowanie do wysyłki z Gemipap

Konfekcjonowanie

Zabezpieczamy profesjonalnie produkty, zachowując ich oryginalne parametry. Gwarantujemy idealne opakowanie dla Państwa potrzeb.

Czytaj więcej
Logistyka w Gemipap

Logistyka

Udostępniamy magazyn wysokiego składowania, organizujemy bezpieczny i terminowy transport zarówno w kraju jak i za granicą.

Czytaj więcej
Stolarnia Gemipap

Stolarnia

Wykonujemy palety drewniane według Państwa indywidualnych potrzeb, które doskonale sprawdzają się podczas transportu i magazynowania.

Czytaj więcej

Poznaj nasz zespół