Arkuszowanie papieru Usługi papiernicze

Oferujemy profesjonalne usługi papiernicze

W Gemipap świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy: 

– przewijanie/bobinowanie to usługa zmiany szerokości roli bazowej, średnicy, nawoju lub gilzy.

– arkuszowanie — cięcie papieru, kartonu, folii oraz materiałów papieropodobnych z roli na format zgodny z oczekiwaniem klienta.

Profesjonalne doradztwo i usługi logistyczno-spedycyjne

Ponadto w Gemipap oferujemy fachowe doradztwo oraz dostarczamy optymalne rozwiązania w zakresie transportu. Zajmujemy się usługami logistyczno-spedycyjnymi zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Rozładunek i załadunek towarów

Dodatkowo świadczymy usługi załadunku i rozładunku towarów na kontenerach morskich. Nasz zespół specjalistów dba o profesjonalne i solidne wykonanie tych czynności, aby zapewnić bezpieczny transport towarów przez morze.

Magazyn wysokiego składowania

Posiadamy także magazyn wysokiego składowania, który udostępniamy naszym klientom. Nasza infrastruktura magazynowa jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić bezpieczne i efektywne przechowywanie towarów.

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań, które odpowiadają indywidualnym potrzebom naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić w sprawach logistycznych oraz zapewnić efektywne i bezproblemowe przemieszczanie towarów – zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Niezależnie od tego, jaką usługę wybierzesz, z pewnością uda nam się w tym pomóc! 

Zaplecze technologiczne w Gemipap

Dysponujemy placem rozładunkowym oraz rampami załadunkowymi, na których przyjmujemy i przygotowujemy towar do wysyłki. Dostarczony materiał znakujemy, weryfikujemy pod kątem jakościowym oraz ilościowym, następnie umieszczając go w naszym magazynie. Naszym atutem jest posiadanie własnej stolarni, w której wykonujemy palety na wymiar, dzięki czemu produkt końcowy wyjeżdżający z naszych magazynów ma stabilną podstawę, chroniącą go przed uszkodzeniami. Jednocześnie minimalizujemy przy tym czas oczekiwania na realizację zleceń.

Procesy cięcia i przewijania/bobinowania wykonujemy na wysoce wyspecjalizowanych maszynach. W związku z tym możemy zapewnić najwyższą jakość i precyzję cięcia. Nad całym procesem czuwają nasi doświadczeni pracownicy, a po zakończeniu obróbki przeprowadzają wieloetapowe testy jakościowe.

Ściśle kontrolowane warunki podczas składowania i obróbki

Cały proces obróbki papieru odbywa się w ściśle kontrolowanych warunkach. Dbamy o higienę pracy i kontrolujemy wilgotność. Wszyscy nasi klienci mogą mieć pewność, że powierzony nam materiał będzie należycie składowany. 

Ponadto posiadamy certyfikat zintegrowanego systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008, gwarantujący prawidłowy przebieg procesów związanych z dokumentacją oraz certyfikat FSC® C156138 (RINA-COC-000611). FSC® wspierający dbałość o lasy, ludzi i zwierzęta.

Sprawność komunikacji i zaawansowane zaplecze logistyczne

Informacje dotyczące wycen, czasu realizacji zamówień oraz kwestii związanych z logistyką uzyskasz u naszych konsultantów. Co więcej, w przypadku podejmowania współpracy, każdemu klientowi przydzielany jest indywidualny opiekun, który będzie osobiście doglądał wszystkich spraw związanych ze świadczonymi usługami. 

Gwarantujemy najwyższą jakość, idealny kąt oraz mały odpad technologiczny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do kontaktu!

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Przewijanie papieru z roli na rolę

Przewijanie

Oferujemy profesjonalne przewijanie z roli na rolę z jednoczesnym rozcinaniem wzdłużnym papieru, kartonu, folii oraz materiałów papiero-podobnych.

Czytaj więcej
Przygotowywanie, pakowanie do wysyłki z Gemipap

Konfekcjonowanie

Zabezpieczamy profesjonalnie produkty, zachowując ich oryginalne parametry. Gwarantujemy nowoczesne i idealne opakowanie dla Państwa potrzeb.

Czytaj więcej
Logistyka w Gemipap

Logistyka

Udostępniamy magazyn wysokiego składowania, organizujemy bezpieczny i terminowy transport zarówno w kraju jak i za granicą. Doradzamy optymalne rozwiązania.

Czytaj więcej
Stolarnia Gemipap

Stolarnia

Wykonujemy palety drewniane według Państwa indywidualnych potrzeb, które doskonale sprawdzają się podczas transportu i magazynowania.

Czytaj więcej