Konfekcjonowanie Konfekcjonowanie papieru

Oferujemy profesjonalne usługi konfekcjonowania papieru

Odpowiednie zabezpieczenie materiałów, dostosowane do indywidualnych potrzeb i docinane na gilotynie arkusze oraz ryzowanie to rozwiązania z zakresu konfekcjonowania, jakie oferujemy.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu i dużej powierzchni magazynowej każde zlecenie wykonywane jest możliwie szybko i z najwyższą precyzją.

Konfekcja papieru z GEMIPAP – profesjonalizm i punktualność

GEMIPAP to firma z tradycjami, która tworzy zgrany zespół specjalistów z zakresu arkuszowania, bobinowania oraz konfekcjonowania. Nowoczesny park maszynowy i zaplecze wyposażone w innowacyjne urządzenia wykorzystujące zaawansowane technologie sprawia, że wykonywane usługi takie jak ryzowanie, konfekcjonowanie papieru oraz cięcie arkuszy na gilotynie z ogromną precyzją.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne terminowe otrzymywanie materiałów, dlatego dzięki możliwościom, jakie dają nam posiadane urządzenia, precyzyjnie ustalamy termin wykonania zamówienia zadania. Wyrób gotowy przekazujemy prosto do odbiorcy lub wysyłamy we wskazane miejsce.

Ryzowanie i pakowanie na najwyższym poziomie – konfekcjonowanie papieru z GEMIPAP

Każde konfekcjonowanie papieru zakończone zostaje profesjonalnym opakowaniem gotowych arkuszy oraz zabezpieczeniem ich przed niepotrzebnymi zagięciami czy uszkodzeniem. W tym celu stosujemy różnego rodzaju stabilizatory i rolspacer’y, papier z PE, a także pudła idealnie dopasowane do formatu konfekcjonowanego papieru. Dzięki temu produkt zostaje zabezpieczony w najlepszy możliwy sposób, dzięki czemu dociera do Klienta w stanie nienaruszonym i gotowym do zastosowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą konfekcjonowania papieru i kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, przedstawimy możliwe warianty wykonania danego zlecenia oraz najkorzystniejsze opcje realizacji powierzonego zadania. Dołożymy też wszelkich starań, aby konfekcjonowanie papieru i ryzowanie spełniło oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Gwarantujemy profesjonalne zabezpieczenie każdego produktu, w efekcie czego zachowuje on swoje pierwotne – oryginalne parametry. Dzięki temu pozwoli to Państwu na bezproblemowy druk w dalszym procesie produkcji.
Proponujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu ryzowania i konfekcjonowania w zależności od potrzeb klientów. Oferujemy różnorodność wyboru opakowania:

  • pudła dopasowane do formatu,
  • stabilizatory, rolspacer’y,
  • papier z PE,
  • i wiele innych.

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Przewijanie papieru z roli na rolę

Przewijanie

Oferujemy profesjonalne przewijanie z roli na rolę z jednoczesnym rozcinaniem wzdłużnym papieru, kartonu, folii oraz materiałów papiero-podobnych.

Czytaj więcej
Arkuszowanie papieru

Arkuszowanie

Możliwość cięcia z roli na arkusz oraz z arkusza na arkusz. Tniemy z minimalnym ścinkiem gwarantując najwyższą jakość oraz idealny kąt arkusza.

Czytaj więcej
Logistyka w Gemipap

Logistyka

Udostępniamy magazyn wysokiego składowania, organizujemy bezpieczny i terminowy transport zarówno w kraju jak i za granicą. Doradzamy optymalne rozwiązania.

Czytaj więcej
Stolarnia Gemipap

Stolarnia

Wykonujemy palety drewniane według Państwa indywidualnych potrzeb, które doskonale sprawdzają się podczas transportu i magazynowania.

Czytaj więcej