Logistyka Gemipap Logistyka

Organizujemy transport w pełni dostosowany do Państwa potrzeb

Udostępniamy magazyn wysokiego składowania, może być do Państwa usług. Posiada 4.500 m², które dają możliwość przechowywania powierzonego nam towaru, dzięki czemu oszczędzają Państwo środki finansowe na konieczność posiadania własnej przestrzeni magazynowej. Ponad to:

  • umożliwiamy wysyłkę produktu prosto do miejsca docelowego, eliminując kolejne miejsca przeładunkowe. W efekcie minimalizujemy możliwości uszkodzeń w dalszym procesie logistycznym, dzięki temu oszczędzamy Państwa pracę i czas,
  • świadczymy profesjonalne usługi logistyczno-spedycyjne zarówno w kraju jak i za granicą,
  • fachowo doradzamy optymalne rozwiązania,
  • organizujemy bezpieczny i terminowy transport ładunków na terenie całego świata,
  • gwarantujemy profesjonalny załadunek oraz zabezpieczenie towaru na kontenerach morskich.

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Przewijanie papieru z roli na rolę

Przewijanie

Oferujemy profesjonalne przewijanie z roli na rolę z jednoczesnym rozcinaniem wzdłużnym papieru, kartonu, folii oraz materiałów papiero-podobnych.

Czytaj więcej
Arkuszowanie papieru

Arkuszowanie

Możliwość cięcia z roli na arkusz oraz z arkusza na arkusz. Tniemy z minimalnym ścinkiem gwarantując najwyższą jakość oraz idealny kąt arkusza.

Czytaj więcej
Przygotowywanie, pakowanie do wysyłki z Gemipap

Konfekcjonowanie

Zabezpieczamy profesjonalnie produkty, zachowując ich oryginalne parametry. Gwarantujemy nowoczesne i idealne opakowanie dla Państwa potrzeb.

Czytaj więcej
Stolarnia Gemipap

Stolarnia

Wykonujemy palety drewniane według Państwa indywidualnych potrzeb, które doskonale sprawdzają się podczas transportu i magazynowania.

Czytaj więcej