Przewijanie Przewijanie

Oferujemy profesjonalne usługi przewijania

Naszym klientom oferujemy profesjonalne przewijanie/bobinowanie z jednoczesnym rozcięciem wzdłużnym oraz zmianę szerokości roli bazowej, średnicy, nawoju i gilzy. Odpowiednie dobranie papieru, kartonu, folii lub materiałów papieropodobnych pozwala na usprawnienie procesów produkcyjnych w firmach poligraficznych. Dlatego oferujemy profesjonalne przewijanie/bobinowanie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Produkt dopasowany do potrzeb naszych klientów

Nasza firma umożliwia dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klientów poprzez różne zmiany, takie jak zmiana szerokości roli bazowej. Dzięki temu możemy wspierać swoich klientów w różnorodnych projektach – począwszy od małych rolek aż po jumbo role.

Dodatkowo dokonujemy zmiany średnicy surowca, aby idealnie dopasować produkt do możliwości technicznych maszyn. Gwarantujemy produkcję rolek o wymaganej średnicy, która pozwoli wielu firmom na znaczną oszczędność czasu podczas produkcji oraz dostosowanie do dalszego użytku.

Nasze usługi obejmują również zmianę nawoju, dzięki czemu nasi partnerzy otrzymują rolki o konkretnym metrażu. To rozwiązanie jest korzystne dla rynków: spożywczych, farmaceutycznych, kosmetycznych, poligraficznych itp.

Ponadto dostosowujemy się do parku maszynowego Klienta poprzez zmianę gilzy. Dzięki temu eliminujemy potencjalne problemy techniczne podczas produkcji, zapewniając płynny proces i wysoką jakość produktu.

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które spełniają oczekiwania i zapewniają sukces naszych partnerów.

Przewijanie papieru – co oferujemy?

Dzięki nowoczesnemu zapleczu maszynowemu z powodzeniem możemy wykonać przewijanie/bobinowanie papieru, kartonu, folii oraz materiałów papieropodobnych z dowolnej roli bazowej zgodnej z możliwościami technicznymi naszych maszyn. Wykonujemy zmianę szerokości roli bazowej, średnicy, nawoju oraz gilzy surowca.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i zrealizujemy zlecenie zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Chętnie też doradzimy w zastosowaniu najkorzystniejszych rozwiązań i podejmiemy długofalową współpracę.

Oferujemy profesjonalne przewijanie z roli na rolę z jednoczesnym rozcinaniem wzdłużnym papieru, kartonu, folii oraz materiałów papiero-podobnych.
Nasz park maszynowy posiada szeroki zakres parametrów. W efekcie możemy zapewnić i dać Państwu wybór w:

  • zmianie szerokości roli bazowej na węższe rolki. Dzięki temu umożliwiamy Państwu podjęcie się różnorodnych projektów od małych rolek po duże jumbo role.
  • zmianie średnicy surowca. W rezultacie dopasowujemy produkt do możliwości technicznych Państwa maszyn. Gwarantujemy wyprodukowanie rolek o takich samych średnicach zapewniając oszczędność czasu w dalszej produkcji.
  • zmianie nawoju. Dzięki temu nasi Partnerzy otrzymują rolki o konkretnym metrażu. Takie rozwiązanie umożliwia dotarcie do rynków reklamowych.
  • zmianie gilzy, dostosowując się do parku maszynowego Klienta. Skutkiem tego wykluczamy problemy techniczne podczas produkcji.

Zobacz w czym jeszcze możemy Ci pomóc

Arkuszowanie papieru

Arkuszowanie

Możliwość cięcia z roli na arkusz oraz z arkusza na arkusz. Tniemy z minimalnym ścinkiem gwarantując najwyższą jakość oraz idealny kąt arkusza.

Czytaj więcej
Przygotowywanie, pakowanie do wysyłki z Gemipap

Konfekcjonowanie

Zabezpieczamy profesjonalnie produkty, zachowując ich oryginalne parametry. Gwarantujemy nowoczesne i idealne opakowanie dla Państwa potrzeb.

Czytaj więcej
Logistyka w Gemipap

Logistyka

Udostępniamy magazyn wysokiego składowania, organizujemy bezpieczny i terminowy transport zarówno w kraju jak i za granicą. Doradzamy optymalne rozwiązania.

Czytaj więcej
Stolarnia Gemipap

Stolarnia

Wykonujemy palety drewniane według Państwa indywidualnych potrzeb, które doskonale sprawdzają się podczas transportu i magazynowania.

Czytaj więcej