Logistyka Gemipap Załadunek papieru

Załadunek papieru w rolach i na paletach

Gemipap to firma oferująca kompleksowe usługi cięcia, przewijania/bobinowania, magazynowania, a także transportu papieru. Aby takie działania przebiegały na najwyższym poziomie, stosujemy nowoczesne systemy technologiczne, sprzęt i urządzenia, zapewniające bezpieczeństwo podczas załadunku, dzięki czemu wyrób gotowy pozostaje nienaruszony. Produkty wyjeżdżają z naszego magazynu w różnych formach, są to między innymi papiery, folie, kartony oraz materiały papieropodobne ułożone na paletach bądź w rolach.

Jak przewozimy papier?

Załadunek, jak i transport papieru odbywa się na paletach. Surowiec spakowany w ten sposób jest przez nas odpowiednio zabezpieczany, dzięki czemu podczas przewożenia z magazynu i umieszczania na danym pojeździe, a następnie kolejnych autach czy statku ryzyko uszkodzeń jest zminimalizowane niemal do zera. Papier w rolach, umieszczony na paletach odpowiednio zabezpieczony z zewnątrz nie pogniecie się.

Ponadto papier w takiej formie pozwala zaoszczędzić miejsce i tym samym przetransportować większe ilości wyrobu gotowego. Możliwy jest również szybszy i wygodniejszy załadunek papieru w rolach, co znacznie usprawnia pracę całego  procesu logistycznego. Papier przemysłowy w rolach jest również magazynowany w łatwiejszy sposób. Znacznie szybciej można go zdjąć ze stelaży czy przenieść w inne, określone miejsce.

W jaki sposób realizowany jest załadunek papieru?

Załadunek papieru w rolach i na paletach realizowany w ramach działań wykonywanych przez zespół Gemipap odbywa się przy użyciu specjalistycznych podnośników i urządzeń przystosowanych do transportu surowca w takiej formie. Każda rola umieszczana jest w aucie transportowym na paletach i dodatkowo zabezpieczana przed możliwym przesunięciem podczas jazdy i unieruchamiana.

Należy też zwrócić uwagę na zasady umieszczania poszczególnych elementów w autach, kiedy przewożony ma być papier w rolach i na paletach. Transport takich form określają charakterystyczne zasady. Załadunek papieru odbywa się w sposób, który umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru w naczepie i zapewnia jak najlepszą stabilność całego ładunku w trakcie przewozu towaru.

Nie bez znaczenia jest również to, w jakiej pozycji w aucie ustawiony zostaje papier. W każdym przypadku taki załadunek organizowany jest w nieco inny sposób, który dopasowywany zostaje do możliwie najbezpieczniejszego wariantu transportu.

Dlaczego warto wybrać załadunek papieru w rolach i na paletach od Gemipap?

W ramach naszych usług świadczymy zarówno profesjonalne usługi w zakresie transportu papieru niemal w każde miejsce na świecie, magazynowanie papieru, konfekcjonowanie, jak i załadunek papieru w rolach. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy od lat dbają o najwyższy poziom świadczonych działań i nieustanne doskonalenie przeprowadzanych procesów.

Gemipap do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wspólnie omówimy warunki korzystnej współpracy. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą załadunku papieru oraz innych świadczonych usług:

  • umożliwiamy wysyłkę produktu prosto do miejsca docelowego, eliminując kolejne miejsca przeładunkowe. W efekcie minimalizujemy możliwości uszkodzeń w dalszym procesie logistycznym, dzięki temu oszczędzamy Państwa pracę i czas,
  • świadczymy profesjonalne usługi logistyczno-spedycyjne zarówno w kraju jak i za granicą,
  • fachowo doradzamy optymalne rozwiązania,
  • organizujemy bezpieczny i terminowy transport ładunków na terenie całego świata,
  • gwarantujemy profesjonalny załadunek oraz zabezpieczenie towaru na kontenerach morskich.

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Przewijanie papieru z roli na rolę

Przewijanie

Oferujemy profesjonalne przewijanie z roli na rolę z jednoczesnym rozcinaniem wzdłużnym papieru, kartonu, folii oraz materiałów papiero-podobnych.

Czytaj więcej
Arkuszowanie papieru

Arkuszowanie

Możliwość cięcia z roli na arkusz oraz z arkusza na arkusz. Tniemy z minimalnym ścinkiem gwarantując najwyższą jakość oraz idealny kąt arkusza.

Czytaj więcej
Przygotowywanie, pakowanie do wysyłki z Gemipap

Konfekcjonowanie

Zabezpieczamy profesjonalnie produkty, zachowując ich oryginalne parametry. Gwarantujemy nowoczesne i idealne opakowanie dla Państwa potrzeb.

Czytaj więcej
Stolarnia Gemipap

Stolarnia

Wykonujemy palety drewniane według Państwa indywidualnych potrzeb, które doskonale sprawdzają się podczas transportu i magazynowania.

Czytaj więcej