Magazyn papieru

Udostępniamy magazyn wysokiego składowania 4.500 m²

Istnieje wiele firm i przedsiębiorstw, które na co dzień wykorzystują ogromne ilości papieru zarówno w arkuszach, jak i rolach. Ciągłe zamawianie towaru bywa kłopotliwe. Może dojść do sytuacji, w której intensywność pracy jest tak duża, że zapasy nie wystarczają. Dlatego GEMIPAP poza cięciem czy przewijaniem oferuje również magazynowanie papieru, co pozwala rozwiązać większość problemów związanych z gromadzeniem i dostępem do surowca bądź wyrobu gotowego.

GEMIPAP – nowoczesny magazyn papieru na miarę Twoich potrzeb

Poza naszymi usługami cięcia, przewijania/bobinowania papieru, kartonu, folii i materiałów papieropodobnych oraz logistyki i transportu w kraju, jak i za granicę, GEMIPAP oferuje również możliwość magazynowania papieru przygotowanego dla Państwa w naszym parku maszynowym. Dzięki temu możemy na bieżąco dostarczać niezbędne partie papieru do dowolnie wskazanego miejsca przez klienta, co pozwoli zaoszczędzić na kosztach organizacji magazynowania i utrzymywania dodatkowego pomieszczenia na terenie swojej firmy.

Nasz magazyn wysokiego składowania. Dzięki tak dużej przestrzeni bez problemu przechowamy dowolną ilość odpowiednio zabezpieczonych arkuszy czy ról, wyślemy je pod wskazany adres zgodnie z Państwa dyspozycją. Oszczędza to nie tylko koszty, ale także czas w całym procesie organizacyjnym i logistycznym związanym z działalnością.

Magazynowanie papieru z GEMIPAP – dlaczego warto?

GEMIPAP to profesjonalna firma, która dba o realizację wykonywanych usług od początku do końca Wpływa to na korzystne ceny w ramach współpracy i wykonanie zlecenia z dbałością o najmniejsze detale, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi klienta.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i omówimy warunki współpracy.

Wybierając naszą firmę, wybierasz:

  • solidność,
  • jakość,
  • kompleksowe podejście do stawianych potrzeb.

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Przewijanie papieru z roli na rolę

Przewijanie

Oferujemy profesjonalne przewijanie z roli na rolę z jednoczesnym rozcinaniem wzdłużnym papieru, kartonu, folii oraz materiałów papiero-podobnych.

Czytaj więcej
Arkuszowanie papieru

Arkuszowanie

Możliwość cięcia z roli na arkusz oraz z arkusza na arkusz. Tniemy z minimalnym ścinkiem gwarantując najwyższą jakość oraz idealny kąt arkusza.

Czytaj więcej
Przygotowywanie, pakowanie do wysyłki z Gemipap

Konfekcjonowanie

Zabezpieczamy profesjonalnie produkty, zachowując ich oryginalne parametry. Gwarantujemy nowoczesne i idealne opakowanie dla Państwa potrzeb.

Czytaj więcej
Logistyka w Gemipap

Logistyka

Udostępniamy magazyn wysokiego składowania, organizujemy bezpieczny i terminowy transport zarówno w kraju jak i za granicą. Doradzamy optymalne rozwiązania.

Czytaj więcej